Umur Collection Hakkında

Defterin Türkiye'deki Adı

Küçük yaşlarda, kalem tutmaya başlar başlamaz tanışırız kağıt ve defterle. Karalamalarımız anlam yüklediğimiz resimlere dönüşür zamanla. Harfler kelimeleri, kelimeler cümleleri kovalar sırayla. Dört işlemle en karmaşık problemleri çözeriz. Dünyayı keşfedip anılarımızı yazarız. Duygularımızı anlatırız satır satır. İşte böyledir defterin hayatımızdaki yeri.


1994 yılında okul defteri ile başlayan Umur Collection marka serüvenimiz bugün defterden bloknota, dosyalama ürünlerinden okul etiketine kadar zengin bir ürün yelpazesine dönüştü.


Modern üretim parkurumuzun yer aldığı İstanbul’daki üretim tesislerimizde ürettiğimiz defterlerimiz, bloknotlarımız, resim defterlerimiz, okul etiketlerimiz tüm Türkiye’deki binlerce Kırtasiye satış noktasında tüketicilerimizle buluşuyor.


Çocuklar ve gençler sevdikleri kahramanları, karakterleri ve tasarımları Umur Collection markalı ürünlerimizde bulabiliyorlar. Hello Kitty, Strawberry Shortcake, NBA, Miffy, Superman karakterleri resim defterleri, müzik defterleri, kutu klasörler, ambalaj kağıtları ve daha bir çok üründe severleri ile buluşuyor.


Mynote defterlerimizi de pratik, sade, şık ve modern tasarımları ve plastik spiral, dayanıklı kapak gibi özellikleri ile öğrencilerin, gençlerin ve ofis çalışanlarının kullanımına sunuyoruz.